លទ្ធផលប្រឡងជ្រើសរើសសិស្សពូកែ ទូទាំងរាជធានីភ្នំពេញ ២០១២

Standard

លទ្ធផលប្រឡងជ្រើសរើសសិស្សពូកែ ទូទាំងរាជធានីភ្នំពេញ

សម័យប្រឡង: ១៧ កុម្ផៈ ២០១២

មណ្ឌលប្រឡង: វិទ្យាល័យ ជាស៊ីមសាមគ្គី

 

គណិតវិទ្យា ថ្នាក់ទី១២

 

1. សុខុន រេនី (ប) – វិទ្យាល័យព្រះស៊ីសុវត្ថិ

2. អ៊ឹង គីមឡុង (ប) – វិទ្យាល័យបាក់ទូក

3. ថោ សុវណ្ណឧត្តម (ប) – វិទ្យាល័យជាស៊ីមសាមគ្គី

4. ហ៊ាង កិត្យាវីរ៉ាយុទ្ធ (ប) – វិទ្យាល័យព្រះស៊ីសុវត្ថិ

5. លឹមស្រេង សេដ្ឋាវតី (ស) – វិទ្យាល័យព្រះស៊ីសុត្ថិ

6. ប៊ុន សិលា (ប) – វិទ្យាល័យទួលទំពូង

7. ម៉ុកធឿន បញ្ញា (ប) – វិទ្យាល័យជាស៊ីមសាមគ្គី

8. ម៉ម សុវណ្ណរ័ត្ន (ប) – វិទ្យាល័យជាស៊ីមសាមគ្គី

9. គី វ៉ាន់ឆៃ (ប) – វិទ្យាល័យព្រះស៊ីសុវត្ថិ

10. ជា វាសនា (ប) – វិទ្យាល័យហ៊ុនសែនប៊ុនរ៉ានីវត្តភ្នំ

11. វណ្ណី វុទ្ធារ៉ាក់ (ប) – វិទ្យាល័យជាស៊ីមសន្ធរម៉ុក

 

រូបវិទ្យា ថ្នាក់ទី១២

 

1. យស ច័ន្ទរ៉ាដា (ប) – វិទ្យាល័យព្រះស៊ីសុវត្ថិ

2. ឃុន គីមអាង (ប) – វិទ្យាល័យទួលទំពូង

3. នូ មុយស៊ីង (ស) – វិទ្យាល័យឥន្ទ្រទេវី

3. ឆឹង លាងហេង (ប) – វិទ្យាល័យទួលទំពូង

4. នាង ឆរណៈជន (ប) – វិទ្យាល័យឫស្សីកែវ

5. ហ៊ួន ផានវិចិត្រ (ប) – វិទ្យាល័យបាក់ទូក

6. ពុំ វិច្ឆិកា (ប) – វិទ្យាល័យព្រះស៊ីសុវត្ថិ

7. អ៊ឹម សុរីដា (ស) – វិទ្យាល័យព្រះស៊ីសុវត្ថិ

8. ម៉ៅ ជាហ៊ុយជូ (ស) – វិទ្យាល័យបាក់ទូក

9. គួច មហាឫទ្ធី (ប) – វិទ្យាល័យជាស៊ីមសន្ធរម៉ុក

10. ព្រុំ សៀកឡាយ (ស) – វិទ្យាល័យសម្ដេចហ៊ុនសែនភ្នំពេញថ្មី

 

អក្សរសិល្ប៍ខ្មែរ ថ្នាក់ទី១២

 

1. ជា គឹមអេង (ស) – វិទ្យាល័យជាស៊ីមសន្ធរម៉ុក

2. ភានី វឌ្ឍន៍ណា (ប) – វិទ្យាល័យជាស៊ីមសន្ធរម៉ុក

3. ធូ រេនេច (ស) – វិទ្យាល័យប៊ែលធីអន្តរជាតិ

4. ណន ដាវីត (ប) – វិទ្យាល័យព្រះស៊ីសុវត្ថិ

5. សំ សាតសុវិន (ប) – វិទ្យាល័យបាក់ទូក

6. ទឹម ច័ន្ទសេរីរ័ត្ន (ស) – វិទ្យាល័យឥន្ទ្រទេវី

7. ឡុង គឹមហ៊ាង (ស) – វិទ្យាល័យព្រែកឯង

8. លី ទិត្យមុនីកែវ (ស) – វិទ្យាល័យបាក់ទូក

8. ជ្រា ច័ន្ទបូរមីណ៍ (ស) – វិទ្យាល័យជាស៊ីមសន្ធរម៉ុក

8. សៀង គីមគ័ង (ប) – វិទ្យាល័យជាស៊ីមសន្ធរម៉ុក

9. ធួន ពុទ្ធារ៉ង (ស) – វិទ្យាល័យជាស៊ីមសន្ធរម៉ុក

 

គណិតវិទ្យា ថ្នាក់ទី៩

 

1. អ៊ុង សិរីសុភា (ប) – វិទ្យាល័យឥន្ទ្រទេវី

2. ជា មាលីណែត (ស) – វិទ្យាល័យបាក់ទូក

3. ជឹង សុវណ្ណរឹទ្ធី (ប) – អនុវិទ្យាល័យចតុមុខ

4. លឹម ពួយហ៊ួង (ស) – អនុវិទ្យាល័យចតុមុខ

5. គង់ រ័ត្នសីហាក់ (ប) – វិទ្យាល័យឫស្សីកែវ

6. ម៉េង គឹមហេង (ប) – អនុវិទ្យាល័យចតុមុខ

7. ធូ ភ័ក្ត្រា (ប) – វិទ្យាល័យជាស៊ីមសន្ធរម៉ុក

 

រូបវិទ្យា ថ្នាក់ទី៩

 

1. រិន្ទ នរៈ (ប) – វិទ្យាល័យបាក់ទូក

2. ស្រី ផារ៉ាត (ប) – វិទ្យាល័យបាក់ទូក

3. ឌុច មាងហេង (ប) – វិទ្យាល័យបាក់ទូក

4. ងីម លាងឃុន (ប) – វិទ្យាល័យបាក់ទូក

5. ស៊ុន ច័ន្ទរស្មី (ស) – វិទ្យាល័យបាក់ទូក

6. ឡាយ គីមសាន (ប) – អនុវិទ្យាល័យចតុមុខ

7. ស៊ុន លីនិចតា (ស) – វិទ្យាល័យព្រះស៊ីសុវត្ថិ

 

អក្សរសិល្ប៍ខ្មែរ ថ្នាក់ទី៩

 

1. លៀង ប្រុស (ប) – វិទ្យាល័យជាស៊ីមសាមគ្គី

2. មាឃ សុខរតនា (ស) – វិទ្យាល័យទួលទំពូង

3. រតនៈ អេលីសា (ស) – វិទ្យាល័យឥន្ទ្រទេវី

4. សួស ដាលីស (ស) – វិទ្យាល័យទួលទំពូង

5. ស៊ន ប៉ូលីនាថ (ស) – វិទ្យាល័យទួលទំពូង

5. យ៉ង់ ដូរីតា (ស) – វិទ្យាល័យបាក់ទូក

6. សុខ មួយ (ស) – វិទ្យាល័យច្បារអំពៅ

Advertisements

8 thoughts on “លទ្ធផលប្រឡងជ្រើសរើសសិស្សពូកែ ទូទាំងរាជធានីភ្នំពេញ ២០១២

ឆ្លើយ​តប

Fill in your details below or click an icon to log in:

ឡូហ្កូ WordPress.com

អ្នក​កំពុង​បញ្ចេញ​មតិ​ដោយ​ប្រើ​គណនី WordPress.com របស់​អ្នក​។ Log Out / ផ្លាស់ប្តូរ )

រូប Twitter

អ្នក​កំពុង​បញ្ចេញ​មតិ​ដោយ​ប្រើ​គណនី Twitter របស់​អ្នក​។ Log Out / ផ្លាស់ប្តូរ )

រូបថត Facebook

អ្នក​កំពុង​បញ្ចេញ​មតិ​ដោយ​ប្រើ​គណនី Facebook របស់​អ្នក​។ Log Out / ផ្លាស់ប្តូរ )

Google+ photo

អ្នក​កំពុង​បញ្ចេញ​មតិ​ដោយ​ប្រើ​គណនី Google+ របស់​អ្នក​។ Log Out / ផ្លាស់ប្តូរ )

កំពុង​ភ្ជាប់​ទៅ​កាន់ %s